fbpx

Především díky aplikaci EPP - Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ a jejímu nadačnímu příspěvku se nám podařilo získat čtyřkolku uzpůsobenou pro záchranářské účely a pro nasazení v zimním období.

Na fotografiích níže si můžete prohlédnout čtyřkolku a její příslušenství. Základ příslušenství tvoří dvě helmy, skladovací plachta a nájezdy. Za povšimnutí pak stojí uzpůsobení pro nasazení v zimním období - plexištít, vyhřívané gripy, kryty na řidítka či vyhřívané sedadlo. Pro převoz záchranářského vybavení je určen kufr umístěný na zadním nosiči. Další vybavení může být upnuto také na přední nosič. Čtyřkolka také disponuje tažným zařízením a navijákem. Díky tažnému zařízení je možné za čtyřkolku umístit přívěsný vozík či vlek se záchranářským člunem.

Současně se čtyřkolkou se nám podařilo také pořídit přívěsný vozík, který je univerzální a jde použít jak pro transport samotné čtyřkolky, tak jako přívěsný vozík za čtyřkolku. V případě použití vozíku jako přívěsu za čtyřkolku lze volit mezi vysokou plachtou (modrá) a nízkou plachtou (červená).

Čtyřkolka s příslušenstvím a vozíkem s nízkou plachtou
Čtyřkolka s vozíkem s vysokou plachtou
Transport čtyřkolky na vozíku
Vyhřívání rukojetí
Vyhřívání sedadla
Důsledky projektu
  • Získání čtyřkolky pro zajištění zimních služeb
  • Rozšíření akční oblasti v rámci letních služeb
  • Zvýšení akceschopnosti služby

Mnohokrát děkujeme Nadaci ČEZ za podporu.

Dále děkujeme za podporu:
Magistrát města Brna
Městská část Brno-Bystrc
HT Dveře
MTT Brno
Dárcům z řad fyzických osob.

DĚKUJEME!